Misyonumuz

Gelişerek artan enerji verimliliğini sağlamak
üstün teknolojileri.

Vizyonumuz

Tüm enerji seviyelerinde operasyonel verimliliği hızlandırmak ve sürdürülebilir bir gelecek için% 100 temiz enerjiye yumuşak geçişin yolunu açmak için en son teknolojiye öncülük etmek.

Hikayemiz

Her başarı öyküsü’nün ardında bir güçlük ve mücadele yatar ve Endoks’un kuruluşu söz konusu olduğunda da durum aynıdır. Hikaye, dünya’nın önde gelen sayılı üniversitelerinden birinden mezun olan üç mühendis ile başlıyor. Bu üç meraklı zihin, ülke’nin başlıca tesisleri’nin birçoğunu ziyaret etme fırsatı buldukları bir araştırma kurumunda birlikte çalışıyorken, bu ziyaretlerden biri sırasında, kurulu bir sistemin düzgün çalışmadığını fark ederler. Sistem, 30 yıl önce 1,5 milyon Euro’luk bir yatırımla küresel bir dev teknoloji şirketi tarafından kurulmuştur ve artık eski ve kullanılamaz haldedir. Bu büyük kaynak israfı, bu son derece sorumlu üç mühendisi son derece rahatsız eder. Bu soruna piyasada hazır basit bir çözüm bulamamaları, bu genç parlak zihinleri kendi çözümlerini yaratmaya tesvik eder. Hafta sonları kendi zamanlarında yorulmadan ve dinlenmeden çalışarak, bu büyük tesisin atıl kalan sistemini, 1,5 milyon euro değeri’nin sadece çok küçük bir kısmı olan donanım maliyetlerine mal ederek ekonomiye geri kazandırırlar. İşte bu ruh ve tutku ile kurulan Endoks şimdi de şirketlerin ara vermeden gelişmelerine

yardımcı olmak için yeni teknolojiler geliştirmeye devam etmektedir.Bugün Endoks güç kalitesi, enerji dijitalizasyonu, enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji alanlarında öncü bir şirket olma hedefine ulaşmış rekabetçi, güvenilir ve önde gelen yüksek kaliteli çözümler üreten, bir teknoloji geliştiricisi ve uluslararası bir markadır. 2011 yılında dünya’nın en büyük MV hava çekirdekli reaktör üreticilerinden biri olan “Quality Power” ile ortaklık kurduktan sonra Endoks, ortaklık bayiliklerini ve irtibat ofislerini kullanarak 72’den fazla ülkeye ürün ve hizmet sunmaya başlamistir.Statik VAr Kompanzatörü (SVC) sistemlerinin ilk ve tek yerel üreticisi olan ve son üç yılda 20’den fazla kurulumla pazar lideri haline gelen Endoks, anahtar teslimi 34.5kV baraya bağlı 300MVAr SVC sistemi sağlayabilir. Bir Ar-Ge merkezi olarak sertifikalandırılan Endoks, bu alanlarda öncülük ederek gelistirilen teknolojilerin daha da sivrilmesini sağlamak için heyecan verici projeler üzerinde çalışmak üzere parlak zihinleri kendine çekmeye devam etmektedir.

 

Neden Endoks?

Endoks, güç kalitesi ve elektrik enerjisi üretimi, tüketimi ve dağıtımının dijital
dönüşümü için kesin çözüm, kesin teknoloji ve kesin kalite sağlar.

#Kesinlikle
Endoks

Enerji, güç ve elektrik
konusunda üstün bilgi ve
tecrübeye sahiptir.

Doğru teknoloji,
doğru çözüm, doğru
kaliteyi sağlar.

Donanımlı ve yetkin
mühendis ekibe sahiptir.

Müşterisinin ihtiyacına
göre tasarım ve esnek
çözümler üretir.

Kolay erişilebilir satış sonrası
hizmetler sunar.

Problemleri derinlemesine
anlar, hızlı çözüm üretir.

Kalite Belgelerimiz